Підписатися на RSS

На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 02.08.2018 року №849 ,,Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”, управління освіти і науки облдержадміністрації від 26 вересня 2018 року № 506 “Про проведення І-ІІІ етапів та підготовку до ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”, відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 22 вересня 2011 року №1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за №1318/20056 та з метою пошуку, підтримки і розвитку творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді та наказу райво №338 від 04.10.2018р.,

НАКАЗУЮ:

Провести І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з 08 жовтня по 31 жовтня 2018р. відповідно до графіка:

1. Польська мова 9-В кл. 9 жовтня 2018р. 14.20 год Кузьмич І.М.
2. Інформаційні технології 8-11 кл. 10 жовтня 2018р. 14.20 год Метенчук В.І.
3. Російська мова та література 9-11 кл. 10 жовтня 2018р. 14.20 год Яцкевич Н.А.
4. Українська мова і література 7-11 кл. 11 жовтня 2018р. 14.20 год Мандзюк О.В.
5. Історія 8-11 кл. 12 жовтня 2018р. 14.20 год Федорук А.В.
6. Екологія 10-11 кл. 12 жовтня 2018р. 14.20 год Потоцька Л.І.
7. Трудове навчання 8-11 кл. 18 жовтня 2018р. 14.20 год Хилюк В.О. Стрельчук С.А.
8. Географія 8-11 кл. 18 жовтня 2018р. 14.20 год Якимчук В.І.
9. Англійська мова 8-11 кл. 18 жовтня 2018р. 14.20 год Пилипчук М.В
10. Біологія 8-11 кл. 19 жовтня 2018р. 14.20 год Шишковська Л.Г Потоцька Л.І.
11. Фізика 7-11 кл. 19 жовтня 2018р. 14.20 год Бондар Л.І.
12. Економіка 9-11 кл. 19 жовтня 2018р. 14.20 год Якимчук В.І.
13. Хімія 7-11 кл. 22 жовтня 2018р. 14.20 год Марчик І.В. Мефанік Н.В.
14. Інформатика 8-11 кл. 22 жовтня 2018р. 14.20 год Метенчук В.І.
15. Астрономія 10-11 кл. 22 жовтня 2018р. 14.20 год Бондар Л.І. Петлюк С.Л.
16. Правознавство 9-11 кл. 23 жовтня 2018р. 14.20 год Куляша Н.І. Шевчук Т.Д.
17. Математика 6-11 кл. 23 жовтня 2018р. 14.20 год Нерубайло С.Й.
18. Українська мова 3-4 кл. 23 жовтня 2018р. 12.15 год Чесак Т.С.
19. Математика 3-4 кл. 25 жовтня 2018р. 12.15 год Чесак Т.С.

Час проведення 3-4 кл. з 12.00-14.00 год., 5-11 з 14.00-16.00 год.

2. Забезпечити участь учнів школи у ІІ етапі (районному) – з 03 листопада по 22 грудня 2018р. відповідно до графіка:

1 Польська мова та література 9-11 класи 03 листопада 2018р.
2 Інформаційні технології 8-11 класи 10 листопада 2018р.
3 Російська мова та література 9-11 класи 10 листопада 2018р.
4 Українська мова і література 7-11 класи 17 листопада 2018р.
5 Історія 8-11 класи 24 листопада 2018р.
6 Екологія 10-11 класи 24 листопада 2018р.
7 Німецька мова 8-11 класи 24-25 листопада 2018р
8 Хімія 7-11 класи 01 грудня 2018р.
9 Інформатика 8-11 класи 01 грудня 2018р.
10 Астрономія 10-11 класи 01 грудня 2018р.
11 Трудове навчання 8-11 класи 08 грудня 2018р.
12 Географія 8-11 класи 08 грудня 2018р.
13 Англійська мова 8-11 класи 08-09 грудня 2018р.
14 Біологія 8-11 класи 15 грудня 2018р
15 Фізика 7-11 класи 15 грудня 2018р
16 економіка 9-11 класи 15 грудня 2018р.
17 Правознавство 9-11 класи 22 грудня 2018р.
18 Математика 6-11 класи 22 грудня 2018р
Кiлькiсть переглядiв: 617

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.