Підписатися на RSS

На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 02.08.2018 року №849 ,,Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”, управління освіти і науки облдержадміністрації від 26 вересня 2018 року № 506 “Про проведення І-ІІІ етапів та підготовку до ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”, відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 22 вересня 2011 року №1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за №1318/20056 та з метою пошуку, підтримки і розвитку творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді та наказу райво №338 від 04.10.2018р., у школі з з 08.10.2018 року по 31.10.2018 року був проведений І етап (шкільний) Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з 17 базових предметів, у якому взяли участь 274 учні 3-11 класів.

№ п/п Навчальний предмет Кількість учасників Призери (1,2,3 м.) Переможці (1 місце)
1 Польська мова 10 3 1
2 Інформаційні технології 15 9 3
3 Російська мова 8 8 3
4 Українська мова і література 47 23 7
5 Історія 20 11 4
6 Екологія 3 3 1
7 Хімія 8 6 3
8 Інформатика 4 4 3
9 Астрономія 3 3 2
10 Трудове навчання 12 4 4
11 Географія 22 12 4
12 Англійська мова 19 15 4
13 Біологія 20 11 4
14 Фізика 21 16 5
15 Економіка 5 3 1
16 Правознавство 8 3 3
17 Математика 49 27 8

Призерами І етапу олімпіад стали 160 учнів, переможцями – 61.

Командну перемогу серед учнів 8-11 класів здобули учні 11-Б класу (23 призових місця!), на друге місце вийшли учні 10-Б класу -22 призових місця, а на третьому – 11А, 8Б – по 16 призових місць, на четвертому – 9В клас, 12 призових місць, на Vм – 10А, 9А по 9 призових, VІ м – 9Б – 8 призових, VІІ м – 8А кл. – 7 призових.

Учні 6-7 класів, що брали участь в олімпіадах з української мови, математики, фізики вибороли відповідно: 7А – 4, 7-В 4, 6Б – 3 призових, по одному призовому місцю у 7Б,6В,6А класах.

Учні 3-4 класів мають призові місця: 4А – 4 учні, 3Б,3В – по 3, 3А,4Б,4В – по 2 призових.

Виходячи з вищесказаного,

НАКАЗУЮ:

1. Скласти подяки і нагородити дипломами учнів-призерів І етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад:

Польська мова (1 призер)

Місце Прізвище, ім’я, по батькові Клас Учитель
1 Шепєлєва Дар’я Ігорівна 9 Кузьмич І.М.

Інформаційні технології ( 9 призерів)

Місце Прізвище, ім’я, по батькові Клас Учитель
1 1 м Козлов Максим Сергійович 11-А Метенчук В.І.
2 2 м Градищук Ірина Сергіївна 11-А Метенчук В.І.
3 3 м Бесарабчук Наталія Сергіївна 11-А Метенчук В.І.
4 1 м Шпанчук Богдан Васильович 10-Б Метенчук В.І.
5 2 м Гузоватий Сергій Володимировач 10-Б Метенчук В.І.
6 3 м Зубаль Назар Павлович 10-А Метенчук В.І.
7 1 м Дерлюк Артур Русланович 6-Б Метенчук В.І.
8 2 м Чесак Катерина Сергіївна 8-Б Метенчук В.І.
9 Ружицький Богдан Миколайович 8-Б Метенчук В.І.

Російська мова ( 8 призерів)

Місце Прізвище, ім’я, по батькові Клас Учитель
1 1 м Борисюк Олександра Андріївна 9-В Кучер І.В.
2 2 м Шепєлєва Дар’я Ігорівна 9-В Кучер І.В.
3 3 м Жумик Іванна Олегівна 9-А Яцкевич Н.А.
4 1 м Дерлюк Ангеліна Русланівна 10-Б Островик Т.К.
5 2 м Кравчук Яна Вікторівна 10-Б Островик Т.К.
6 1 м Бесарабчук Наталія Сергіївна 11-А Волошенюк І.З.
7 2 м Петрук Анастасія Петрівна 11-Б Яцкевич Н.А.
8 3 м Градищук Ірина Сергіївна 11-А Волошенюк І.З.

Українська мова і література ( 22 призера)

Місце Прізвище, ім.’я, по батькові Клас Учитель
1 1 м Мельник Анна Анатоліївна 3-Б Мізюк В.І.
2 2 м Дарчук Ангеліна Валентинівна 3-А Корольчук Н.І.
3 3 м Михалевська Ірина Сергіївна 3-Б Мізюк В.І.
4 1 м Клець Маргарита Владиславівна 4-В Кравчук Л.Г.
5 1 м Лагода Софія Анатоліївна 4-Б Хилюк О.В.
6 2 м Шевчук Дмитро Андрійович 4-А Хилюк Л.М.
7 3 м Падалюк Яна Романівна 4-Б Хилюк О.В.
8 1 м Артемук Іванна Іванівна 7-А Сахнюк О.В.
9 2 м Швинтак Анастасія Сергіївна 7-А Сахнюк О.В.
10 3 м Корольчук Уляна Олександрівна 7-В Сахнюк О.В.
11 1 м Власюк Ольга Миколаївна 8-Б Остапчук Л.І.
12 2 м Семенюк Дмитро Ярославович 8-Б Остапчук Л.І.
13 3 м Чесак Катерина Сергіївна 8-Б Остапчук Л.І.
14 1 м Борисюк Олександра Андріївна 9-В Кушнір А.М.
15 2 м Будь Лілія Русланівна 9-А Цвітенко В.М.
16 3 м Негодюк Анастасія Петрівна 9-В Кушнір А.М.
17 1 м Дерлюк Ангеліна Русланівна 10-Б Сахнюк О.В.
18 2 м Оксенюк Юлія Іванівна 10-Б Сахнюк О.В.
19 3 м Гузоватий Сергій Володимирович 10-А Мандзюк О.В.
20 1 м Горайчук Софія Анатоліївна 11-Б Кушнір А.М.
21 2 м Козлов Максим Сергійович 11-А Кушнір А.М.
22 3 м Чабарай Максим Вікторович 11-Б Кушнір А.М.

Історія ( 11 призерів)

Місце Прізвище, ім’я, по батькові Клас Учитель
1 1 м Нікітіна Анастасія Сергіївна 11-А Федорук А.В.
2 2 м Бесарабчук Наталія Сергіївна 11-А Федорук А.В.
3 3 м Градищук Ірина Сергіївна 11-А Федорук А.В.
4 3 м Чабарай Максим Вікторович 11-Б Гладких Т.П.
5 1 м Романюк Марія Павлівна 10-Б Гладких Т.П.
6 2 м Оксенюк Юлія Іванівна 10-Б Гладких Т.П.
7 3 м Гузоватий Сергій Володимирович 10-А Гладких Т.П.
8 1 м Слупачик Андрій Романович 9-А Артишук А.Н.
9 1 м Семенюк Дмитро Ярославович 8-Б Федорук А.В.
10 2 м Дерлюк Ангеліна Іванівна 8-Б Федорук А.В.
11 3 м Мацан Ангеліна Вадимівна 8-А Куляша Н.І.

Екологія ( 3 призера)

Місце Прізвище, ім’я, по батькові Клас Учитель
1 1 м Козлов Максим Сергійович 11-А Потоцька Л.І.
2 2 м Шемчук Софія 11-А Потоцька Л.І.
3 3 м Чабарай Максим Вікторович 11-Б Потоцька Л.І.

Хімія ( 7призерів)

Місце Прізвище, ім’я, по батькові Клас Учитель
1 1 м Чесак Катерина Сергіївна 8-Б Марчик І.В.
2 2 м Басалко Ілона Ярославівна 8-Б Марчик І.В.
3 1 м Варчук Олександр Антонович 9-А Марчик І.В.
4 2 м Будь Лілія Русланівна 9-Б Марчик І.В.
5 1 м Балюк Софія Андріївна 10-Б Марчик І.В.
6 1 м Козлов Максим Сергійович 11-А Марчик І.В.
7 2 м Градищук Ірина Сергіївна 11-А Марчик І.В.

Інформатика (4 призера)

Місце Прізвище, ім’я, по батькові Клас Учитель
1 1 м Козлов Максим Сергійович 11 Метенчук В.І.
2 1 м Гузоватий Сергій Володимирович 10 Метенчук В.І.
3 2 м Шпанчук Богдан Васильович 10 Метенчук В.І.
4 1 м Дерлюк Артур Русланович 6 Метенчук В.І.

Астрономія (2 призера )

Місце Прізвище, ім’я, по батькові Клас Учитель
1 1 м Шпанчук Богдан Васильович 10 Бондар Л.І.
2 2 м Чабарай Максим Вікторович 11 Петлюк С.Л.

Трудове навчання ( 4 призера)

Місце Прізвище, ім’я, по батькові Клас Учитель
1 Семенюк Соломія Яківна 9 Стрельчук С. А.
2 1 м Дудай Ірина Володимирівна 11 Стрельчук С.А.
3 1 м Плетінь Артур Володимирович 11 Хилюк В.О.
4 1 м Круглій Євгеній Русланович 9 Хилюк В.О.

Географія ( 12 призерів)

Місце Прізвище, ім’я, по батькові Клас Учитель
1 1 м Мацан Ангеліна Вадимівна 8-А Якимчук В.І.
2 2 м Власюк Ольга Миколаївна 8-Б Якимчук В.І.
3 3 м Басалко Ілона Ярославівна 8-Б Якимчук В.І.
4 1 м Романюк Марія Павлівна 10-Б Якимчук В.І.
5 2 м Кравчук Яна Вікторівна 10-Б Якимчук В.І.
6 3 м Гузоватий Сергій Володимирович 10-А Якимчук В.І.
7 1 м Горайчук Софія Анатоліївна 11-Б Якимчук В.І.
8 2 м Синиця Артем Анатолійович 11-Б Якимчук В.І.
9 3 м Савчин Димитрій Миколайович 11-Б Якимчук В.І.
10 1 м Неродик Анастасія Петрівна 9-В Мізюк М.І.
11 2 м Колбасюк Софія Анатоліївна 9-Б Мізюк М.І.
12 3 м Глюза Софія Вікторівна 9-Б Мізюк М.І.

Англійська мова ( 15 призерів)

Місце Прізвище, ім.’я, по батькові Клас Учитель
1 3 м Мартинова Дарина Юріївна 8-А Пилипчук М.В.
2 2 м Конотопчик Катерина Степанівна 8-А Пилипчук М.В.
3 1 м Семенюк Дмитро Ярославович 8-Б Пилипчук М.В.
4 1 м Борисюк Олександра Андріївна 9-В Пилипчук М.В.
5 2 м Неродик Анастасія Петрівна 9-В Левко О.А.
6 3 м Фролова Ольга Сергіївна 9-В Пилипчук М.В.
7 2 м Карпов Іван Віталійович 10-А Шаук Н.Я.
8 3 м Клименко Арсен Станіславович 10-Б Пилипчук М.В.
9 1 м Дерлюк Ангеліна Русланівна 10-Б Пилипчук М.В.
10 3 м Гузоватий Сергій Володимирович 10-А Шаук Н.Я.
11 2 м Горайчук Софія Анатоліївна 11-Б Шаук Н.Я.
12 3 м Савчин Дмитро Миколайович 11-Б Шаук Н.Я.
13 3 м Шемчук Софія Сергіївна 11-А Левко О.А.
14 2 м Михайленко Дмитро Анатолійович 11-А Левко О.А.
15 1 м Синиця Артем Анатолійович 11-Б Шаук Н.Я.

Біологія ( 11 призерів)

Місце Прізвище, ім’я, по батькові Клас Учитель
1 1 м Власюк Ольга Миколаївна 8 Шишковська Л.Г.
2 2 м Мацан Ангеліна Вадимівна 8 Шишковська Л.Г.
3 3 м Мартинова Дарина Юріївна 8 Шишковська Л.Г.
4 1 м Клець Інга Владиславівна 9 Шишковська Л.Г.
5 2 м Борисюк Олександра Андріївна 9 Шишковська Л.Г.
6 3 м Шепєлєва Дар’я Ігорівна 9 Шишковська Л.Г.
7 3 м Будь Лілія Русланівна 9 Шишковська Л.Г.
8 1 м Дерлюк Ангеліна Русланівна 10 Шишковська Л.Г.
9 2 м Клименко Арсен Станіславович 10 Шишковська Л.Г.
10 3 м Кравчук Яна Вікторівна 10 Шишковська Л.Г.
11 1 м Козлов Максим Сергійович 11 Потоцька Л.І.
12 2 м Савчин Димитрій Миколайович 11 Потоцька Л.І.
13 3 м Петрук Анастасія Володимирівна 11 Потоцька Л.І.

Фізика ( 16 призерів )

Місце Прізвище, ім’я, по батькові Клас Учитель
1 1 м Купріянчик Софія Русланівна 7-В Петлюк С.Л.
2 2 м Бринчук Іван Романович 7-В Петлюк С.Л.
3 3 м Клець Ілона Владиславівна 7-А Петлюк С.Л.
4 1 м Чесак Катерина Сергіївна 8-Б Петлюк С.Л.
5 2 м Власюк Ольга Миколаївна 8-Б Петлюк С.Л.
6 3 м Семенюк Дмитро Ярославович 8-Б Петлюк Л.Л.
7 1 м Будь Лілія Русланівна 9-А Бондар Л.І.
8 2 м Клець Інга Владиславівна 9-Б Бондар Л.І.
9 3 м Варчук Олександр Антонович 9-А Бондар Л.І.
10 1 м Колбасюк Софія Анатоліївна 9-Б Бондар Л.І.
11 2 м Гузоватий Сергій Володимирович 10-А Бондар Л.І.
12 3 м Кравчук Яна Вікторівна 10-Б Бондар Л.І.
13 1 м Чабарай Максим Вікторович 11-Б Петлюк С.Л.
14 2 м Синиця Артем Анатолійович 11-Б Петлюк С.Л.
15 3 м Козлов Максим Сергійович 11-А Бондар Л.І.
16 3 м Горайчук Софія Анатоліївна 11-Б Петлюк С.Л.

Економіка ( 3 призерів)

Місце Прізвище, ім’я, по батькові Клас Учитель
1 1 м Горайчук Софія Анатоліївна 11-Б Якимчук В.І.
2 2 м Чабарай Максим Вікторович 11-Б Якимчук В.І.
3 3 м Градищук Ірина Сергіївна 11-А Якимчук В.І.

Правознавство ( 3 призери)

Місце Прізвище, ім’я, по батькові Клас Учитель
1 1 м Варчук ОлександрАнтонович 9 Куляша Н.І.
2 1 м Дерлюк Ангеліна Русланівна 10 Куляша Н.І.
3 1 м Градищук Ірина Сергіївна 11 Куляша Н.І.

Математика ( 15 призерів)

Місце Прізвище, ім.’я, по батькові Клас Учитель
1 1 м Максимчук Данило Андрійович 3-В Савоник Л.А.
2 2 м Мельник Анна Анатоліївна 3-Б Мізюк В.І.
3 2 м Євпак Андрій Володимирович 3-В Савоник Л.А.
4 2 м Неродик Максим Анатолійович 3-В Савоник Л.А.
5 3 м Шульга Богуслав Петрович 3-А Корольчук Н.І.
6 1 м Шевчук Дмитро Андрійович 4-А Хилюк Л.М.
7 2 м Клець Маргарита Владиславівна 4-В Кравчук Л.Г.
8 2 м Зінич Олеся Романівна 4-А Хилюк Л.М.
9 3 м Киричик Катерина Богданівна 4-А Хилюк Л.М.
10 1 м Романюк Артем Романович 6-Б Каращук Ф.І.
11 2 м Мартинюк Дарина Вікторівна 6-В Каращук Ф.І.
12 3 м Мельник Роман Андрійович 6-А Каращук Ф.І.
13 1 м Клець Ілона Владиславівна 7-А Гаврилюк Н.М.
14 2 м Ремінський Владислав Васильович 7-Б Савчук Н.М.
15 3 м Лозовик Аделіна Андріївна 7-В Гаврилюк Н.М.
16 1 м Мацан Ангеліна Вадимівна 8-А Гаврилюк Н.М.
17 2 м Власюк Ольга Миколаївна 8-Б Каращук Ф.І.
18 3 м Веремейчик Максим Олександрович 8-А Гаврилюк Н.М.
19 1 м Будь Лілія Русланівна 9-А Нерубайло С.Й.
20 2 м Борисюк Олександра Андріївна 9-В Савчук Н.М.
21 3 м Годованюк Станіслав Ярославович 9-А Нерубайло С.Й.
22 1 м Шпанчук Богдан Васильович 10-Б Савчук Н.М.
23 2 м Гузоватий Сергій Володимирович 10-А Нерубайло С.Й.
24 3 м Бондарчук Дмитро Володимирович 10-Б Савчук Н.М.
25 1 м Чабарай Максим Вікторович 11-Б Нерубайло С.Й.
26 2 м Ремінський Микола Олегович 11-Б Нерубайло С.Й.
27 3 м Горайчук Софія Анатоліївна 11-Б Нерубайло С.Й.

2. Скласти подяки вчителям-предметникам, що підготували переможців І етапу, організувати роботу по підготовці учнів до участі у ІІ (районному) етапі: Метенчуку В.І., Сахнюк О.В., Кушнір А.М., Остапчук Л.І., Савчук Н.М., Нерубайло С.Й., Каращук Ф.І., Савчук Л.І., Мізюку М.І., Якимчук В.І., Потоцька Л.І., Шишковській Л.Г., Гладких Т.П., Федорук А.В., Марчик І.В., Куляші Н.І., Кучер І.В., Хилюку В.О., Стрельчук С.А., Петлюк С.Л., Шаук Н.Я., Волошенюк І.З, Островик Т.К.

3. Заступнику директора школи Дуднік Н.О. довести до відома вчителів-предметників та учнів-переможців графік проведення районних олімпіад з 03 листопада по 22 грудня 2018року,початок о 10 год.

4. Керівникам ШМО, вчителям-предметникам забезпечити якісну підготовку та участь учнів школи, які посіли I місця у шкільних олімпіадах, у ІІ етапі олімпіад -районному.

5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора школи з навчально-виховної роботи Дуднік Ніну Олексіївну.

Директор А.АРТИШУК

Кiлькiсть переглядiв: 696

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.