Підписатися на RSS

Призери та лауреати

районного та обласного професійного конкурсу

«Вчитель року»

(1999-2018 р.)
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові вчителя Номінація Рік проведення Результати районного конкурсу Участь в обласноу конкурсі
1 Якимчук Валентина Іванівна Географія 1999р., 2003р. І місце лауреат
2 Мізюк Микола Іванович Географія 2000р., 2014 р. лауреат
3 Потоцька Людмила Іванівна Біологія 2001р. лауреат
4 Лазарєва Наталія Володимирівна Фізкультура 2001р. І місце 2 місце
5 Кушнір Алла Миколаївна Укр. мова 2002р., 2005р. лауреат
6 Хилюк Леся Михайлівна Поч. класи 2003р. лауреат
7 Ляцевич Сергій Васильович Малювання 2003,2007,2011,2015р. І місце
8 Пилипчук Марія Володимирівна Інозем. мова 2003р. І місце 2 місце
9 Макарчук Надія Іванівна Укр. л-ра 2003р. лауреат
10 Дуднік Ніна Олексіївна Заст.д.ш.,світ 2004р. І місце 3 місце
11 Коробчук Галина Маркіянівна Математика 2004р., 2010р. І місце фіналіст
12 Марчик Іванна Володимирівна Біологія 2004р., 2010р, 2015р. лауреат
13 Яцкевич Надія Анатоліївна Зарубіжна л-ра, російська 2004р.,2013, лауреат
14 Марчук Леонід Ілліч Музика 2005р. лауреат
15 Петлюк Світлана Лук’янівна Фізика 2005р.,2009р. лауреат
16 Савчук Лариса Іванівна Фізика 2001р, 2005р., 2013р. лауреат
17 Сахнюк Олена Володимирівна Укр. мова 2005р., 2009р. лауреат
18 Корольчук Сергій Євгенович Фізкультура 2006р., 2008р. лауреат
19 Ваврик Ольга Андріївна Поч. класи 2006р. лауреат
20 Нерубайло Світлана Йосипівна Математика 2007р. лауреат
21 Гаврилюк Галина Василівна Поч. класи 2008р. лауреат
22 Кучер Ірина Володимирівна Зарубіжна література 2008р., 2011р. фіналіст,
лауреат
23 Шевчук Тамара Денисівна Історія, етика 2008р., 2012р. І місце фіналіст
24 Музичук Люба Григорівна Англ. мова 2009р. лауреат
25 Метенчук Валерій Іванович Інформатика 2009р., 2013р., 2017р. лауреат,
І місце
І місце
26 Ружицька Оксана Вікторівна Музика 2009р., 2013р., 2017р фіналіст, лауреат
27 Федорук Алла Василівна Історія 2011р. І місце
28 Мізюк Валентина Іванівна Поч. класи 2011р. лауреат
29 Мандзюк Олеся Володимирівна Укр. мова 2012 р. І місце фіналіст
30 Шаук Наталія Яківна Англ. мова 2012 р. лауреат
31 Шишковська Людмила Григорівна Біологія 2012 р., 2017р. фіналіст, лауреат
32 Куницький Василь Анатолійович Фізкультура 2012 р. фіналіст
33 Стрельчук Світлана Андріївна Трудове навчання 2014 р. лауреат
34 Чесак Тетяна Сергіївна Поч. класи 2014 р. лауреат
35 Волошенюк Інна Зосимівна Світова л-ра 2014 р. фіналіст
36 Остапчук Людмила Іванівна Укр. мова 2015р. лауреат
37 Бубнюк Олеся Євгенівна Право 2015р фіналіст
38 Артишук Анатолій Несторович Історія 2016р. лауреат
39 Ткачук Тетяна Миколаївна Англ. мова 2016 р. лауреат
40 Гаврилюк Наталія Михайлівна Математика 2016 р. лауреат
41 Кравчук Люба Григорівна Початкові класи 2017р. лауреат
42Цвітенко Віра МиколаївнаУкраїнська мова2018р.І місцеІ місце

/Files/images/2016_rk/lyutiy/IMG_2039.JPGУчасники обласного професійного конкурсу «Вчитель року»: Якимчук В.І. – лауреат в номінації «Географія, 1998р.», Пилипчук М.В. – лауреат в номінації «Англійська мова, 2003р.», Дуднік Н.О. – лауреат в номінації «Заступник директора школи, 2004р.», Коробчук Г.М. – фіналіст в номінації «Математика, 2004р.», Шевчук Т.Д. – фіналіст в номінації «Етика, 2012р.», Мандзюк О.В. – фіналіст в номінації «Українська мова, 2012р.»

/Files/images/2017/lyutiy/IMG_4005.JPG

Переможець обласного професійного конкурсу "Учитель року - 2017" у номінації "Інформатика" - Метенчук В.І.

/Files/images/2017/gruden/Цвітенко Віра.JPGПереможець обласного професійного конкурсу "Учитель року - 2018" у номінації "Українська мова та література" - Цвітенко В.М.

Кiлькiсть переглядiв: 407

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.