Підписатися на RSS

Новини. Анонси

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

1 місце Плетінь Артур учень 11-Б класу (вчитель Хилюк В.О.) 3 місце Дудай Ірина учениця 11-Б класу (вчитель Стрельчук С.А.) 3 місце Семенюк Соломія учениця 9-В класу (вчитель Стрельчук С.А.)...

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

3 місце Семенюк Дмитро учень 8-Б класу (вчитель Пилипчук М.В.) 2 місце Борисюк Олександра учениця 9-В класу (вчитель Пилипчук М.В.) 2 місце Карпов Іван учень 10-А класу (вчитель Шаук Н.Я.) 3 місце Синиця Артем учень 11-Б класу (вчитель Шаук Н.Я.)...

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

2 місце Козлов Максим, учень 11А класу (вчитель Марчик І.В.)...

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

 1 місце Чабарай Максим Вікторович, учень 11Б класу (вчитель Петлюк С.Л.)...

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

Учні нашої школи вибороли такі призові місця: Козлов Максим - учень 11-А класу (ІІ місце), Гузоватий Сергій - учень 10-А класу (ІІІ місце), Дерлюк Артур - учень 6-Б класу (ІІ місце) вчитель Метенчук В.І....

Вітаємо призерів ІІ етапу XІX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

1 місце Мельник Анна Анатоліївна, учениця 3 класу (вчитель Мізюк В.І.) 2 місце Клець Маргарита Владиславівна, учениця 4 класу (вчитель Кравчук Л.Г.) 2 місце  Борисюк Олександра, учениця 9 класу (вчитель Кушнір А.М.) 1 місце Дерлюк Ангеліна Русланівна, учениця 10 класу (вчитель Сахнюк О.В.) 3 місце Горайчук Софія, учениця 11 класу (вчитель Кушнір А.М.)...

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з екології

 3 місце Козлов Максим - 11А клас (вчитель Потоцька Л.І.)...

Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

2 місце Власюк Ольга - 8Б клас (вчитель Остапчук Л.І.) 2 місце Борисюк Олександра - 9В клас (вчитель кушнір А.М.) 2 місце Дерлюк Ангеліна - 10Б клас (вчитель Сахнюк О.В.) 3 місце Горайчук Софія - 11Б клас (вчитель кушнір А.М.) ...

Вітаємо призерів ІІ етапу мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

1 місце Дерлюк Ангеліна - 10Б клас (вчитель Сахнюк О.В.) 2 місце Бесарабчук Наталія - 11А клас (вчитель кушнір А.М.) 2 місце Власюк Ольга - 8Б клас (вчитель Остапчук Л.І.) 3 місце Черчик Юлія - 5В клас (вчитель Цвітенко В.М.)...