Підписатися на RSS

Учнівське самоврядування (Шкільне Братство)

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1

імені Героя України Андрія Снітка смт Маневичі

працює над проблемою
«Набуття сучасними школярами навичок колективної управлінської діяльності, оволодіння правилами колективного спілкування, культурою взаємин, засвоєння технології вироблення, ухвалення і виконання рішень».

Метою його діяльності є створення та впровадження в практику роботи школи ефективної моделі учнівського самоврядування, формування і розвиток соціальної активності, гуманістично спрямованої особистості з глибоко усвідомленою громадською позицією, почуттям національної самосвідомості.

Шкільне Братство має двоступеневу структуру: загальношкільну і класну. Однією з головних фігур, яка сприяє розвитку учнівського самоврядування у класі, є класний керівник. Саме він працює над тим, щоб розвивати соціальну активність учнів, виховувати в них почуття власної гідності, надавати їм можливість самореалізуватися.

Вищим керівним органом Шкільного Братства є Рада Шкільного Братства (РШБ), до складу якої входять: голова РШБ, голови служб і комісій, секретар, учні-старшокласники і педагог-організатор – консультант.

У своїй роботі Шкільне Братство керується Статутом органів учнівського самоврядування, Положенням про виборчу комісію, Положенням про вибори Голови РШБ, Положенням про голову РШБ, планом роботи на навчальний рік.


/Files/images/2016_rk/listopad/NuBpDy83ZBI.jpgМатвеічева Марина - голова шкільного братства

Центри шкільного братства

/Files/images/2016_rk/listopad/DSC_0149.JPGНавчальний центр/Files/images/2016_rk/listopad/DSC_0140 - копия.JPGЕстетично-розважальний центр

Кiлькiсть переглядiв: 545

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.